Nowoczesna kawalerka Koszyce Wielkie, powiat tarnowski, CENA 140 000,00 PLN.

· Mieszkanie · Na sprzedaż

 

 

Mieszkanie zlokalizowane jest w Koszycach Wielkich na granicy Tarnowa w bardzo dobrej lokalizacji 400 m od obwodnicy Tarnowa przy drodze krajowej numer 94 na ulicy Północnej. Osiedle zamknięte powstałe w 2015 roku. Bardzo cicha i spokojna okolica, dużo zieleni.

Mieszkanie jest na poddaszu 4 piętrowego budynku – duży salon z aneks kuchenny do umeblowania, pokój, łazienka, holl. Posiada dodatkowo balkon, miejsce parkingowe przypisane do mieszkania oraz komórkę lokatorską.

Mieszkanie jest bezczynszowe. Do  mieszkania jest przypisany udział w gruncie budynku wraz z księgą wieczystą. W mieszkaniu jest pełna instalacja do podłączenia klimatyzacji, domofonu. Jest kompletnie nowe, wykończona łazienka wraz z nowa pralka i suszarka oraz efektywnym oświetleniem LED w fugach. Okna PCV , Okna dachowe FERRO drewniane 4 szt, piec CO dwufunkcyjny wraz z instalacją i grzejnikami. Posiada ogrzewanie podłogowe. Podłogi z wysokiej klasy panela podłogowego oraz płytek Grees SHINE, na ścianach gładź, malowane pierwszy raz.

Wyróżnienie

Lokalizacja

Koszyce Wielkie, ul Północna 12

Kontakt

Wiadomość została wysłana z powodzeniem

Odpowiedz