Projektowanie wnętrz

Interior of modern house living room kitchen hall panorama 3d render

Projektowanie wnętrz zarówno prywatnych jak i komercyjnych . Fachowe wsparcie w zakresie aranżacji i dekoracji dla osób ceniących sobie nietuzinkowe rozwiązania, oryginalność i kreatywność. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie oraz indywidualnie, tak aby jak najlepiej wyeksponować naturalne piękno, detale i charakter wnętrza.

 

Home staging

Modern interior in white with round sofa 3d

Niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA usługa coraz częściej oferowana również w Polsce. Home Staging polega na profesjonalnym przygotowaniu mieszkania do sprzedaży lub wynajmu.

Potencjalny nabywca powinien podjąć decyzję o zakupie nieruchomości już na początku jej oglądania. Home Staging pozwala na podkreślenie walorów prezentowanej nieruchomości, przy jednoczesnym zatuszowaniu mankamentów, które mogłyby zniechęcić do kupna. Ten zabieg nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Liczą się detale.

Podstawą usługi są odpowiednie przemeblowania oparte na zasadach wyważonej kompozycji przestrzennej, zaaranżowanie nowego doświetlenia pomieszczeń, wprowadzenie zmian kolorystycznych pomieszczeń, nadanie neutralnego charakteru lokalu, stworzenie odpowiedniego klimatu, nastroju nadającego jak najbardziej przychylny odbiór dla potencjalnego klienta. Takie przygotowanie mieszkania nie wymaga dużych kosztów, dlatego warto zadbać o pokazanie nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta.

 

Sesje wideo/foto

Jedno zdjęcie mówi o nieruchomości więcej niż tysiąc słów. Przy kupnie i wynajmie nieruchomości często pierwsze sekundy decydują czy klient zdecyduje się na wybór prezentowanej oferty. Profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja, która pozwala osiągnąć wyższy zysk z oferowanych nieruchomości. Wyczucie przestrzeni, znajomość zasad kompozycji oraz potrzeb rynku pozwala na wydobycie indywidualnego charakteru fotografowanych obiektów. Przy wykonywaniu sesji korzystamy z zaawansowanych technik HDR. Pozwala to na uzyskanie efektów nieosiągalnych przy użyciu standardowych metod.

Oprócz klasycznej fotografii zdjęć bardzo atrakcyjną i nowoczesną formą prezentacji nieruchomości jest wirtualna wizyta. Jest ona interaktywną formą połączenie w jedną, spójną tematycznie i graficznie całość kilku zdjęć panoramicznych. Umożliwia oglądającemu sterowanie widokiem, przemieszczanie się pomiędzy lokacjami. Może być wyposażona w mapę nieruchomości, opis lokacji, dodatkowe zdjęcia. Całość ma spowodować wrażenie przebywania w oglądanym miejscu, co szczególnie efektownie prezentuje się przy widoku pełnoekranowym. Wirtualna wizyta gwarantuje dużo większe zainteresowanie oferowaną nieruchomością wśród poszukujących w porównaniu z tradycyjnymi metodami prezentacji nieruchomości.

 

Usługi remontowe

Każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Usługi wykonujemy na podstawie precyzyjnych projektów, wizualizacji i gwarantujemy trwałe oraz sprawdzone rozwiązania Z każdym klientem zawierana jest umowa na wykonanie usług, obejmująca termin rozpoczęcia i zakończenia prac oraz szczegółowe wytyczne co do ich przebiegu.